Béli Csaba Önéletrajz
Béli Csaba élete 1996-tól a napjainkig.
Elvégeztem a kárpitos szakmunkásképző iskolát
1996-ot írunk amikor kikerültem a nagy betűs életbe.
Elvégeztem az iskolát és megszereztem a b kategóriás jogosítványt.
Ford Taunust vezettem, Apámé volt.
Katonák voltunk
1997 február 13.án bevonultam katonának Győr, felderítő zászlóalj.
3 hónap után elkerült az egész zászlóalj Tatára, ott szereltem le ok 31.én.
Egy évre vonultam de 9 hónapra leszereltem. Mi voltunk az első 9 hónaposok.
Első komoly munkahely
1997 november 3.án elkezdtem dolgozni a házgyár területén a Székcenter kft nél.
Első fizetéseim nagyon jók voltak, amit sajnos nem becsültem meg.
Kb másfél évig dolgoztam itt, egy kisebb baki miatt mondtam fel.
Balogh László kárpitos
1998-ban kerültem Balogh László kárpitos mellé, Macsek haverom ajánlására.
Itt nem kerestem olyan jól de élmény volt az a pár hónap amíg itt dolgoztam.
Ezen időszak alatt lett meg az első mobiltelefonom, ami egy Nokia 5110 volt.
Azóta magával ragadott a telekommunikáció és az internet.
Kondor és Sragner kft
1999-et írunk amikor is elkerültem a Kondor és Sragner kft-hez.
Jó ajánlás volt, hogy dolgoztam a Székcenter kft-nél is és van rutinom irodai fotel gyártásban.
Takács Norbert kárpitos, vele dolgoztam együtt és két varrónővel.
A sors fintora, hogy egyiket Norbi vette feleségül, a másikkal én éltem 10 évig cirka.
Ebben az évben volt Magyarországon a teljes napfogyatkozás.
Millenium
2000. Beköszöntött az új évezred.
Ebben az évben a vártnál kevesebb dolog történt.
Mindenki várta, hogy leálljon minden, a számítógépek megbolonduljanak, de nem történt semmi.
Sima volt az átállás.
Még mindig a Kondor és Sragner cégnél dolgozom.
Imigemeant kft, minőségellenőr, Győr Audi gyár
2001-ben kerültem ide.
össze-vissza kellett jönni dolgozni, éjjel nappal de nem bántam.
Ebben az időben egy Citroen bx-et vezettem.
Szerettem mert kényelmes volt de egy szar volt.
VW Golf 2 GTD
2002-ben vettük meg a Golf kettest.
1.6 GTD volt, egy nagyon jó kocsi.
Akkoriban 600000 ft volt, részletekben fizettem.
Még mindig minőségellenőr vagyok.
Graboplane kft Győr
2003-ban kerültem be a Graboplane kft-hez.
Itt nagy szabású projektek mentek ponyvakészítés területen.
Mi készítettük a berlini olimpiai stadion lefedését, ami a legnagyobb projekt volt.
Szerettem itt dolgozni, egy műszak volt.
Vonattal jártam haza Tarjánpusztára.
Még meg volt a Golf 2 GTD.
Újjászületés, Propex kft
2004-ben fordulóponthoz érkeztem.
Novemberben Imre haverom javaslatára jelentkeztem a Propex kft-hez.
Betanított munkásként alkalmaztak is ezért ott hagytam a Graboplane kft-t.
Egy héttel a munkakezdés után autóbalesetet szenvedtem, eltört két csigolyám és skalpolt sérült lettem.
Nem részletezem. Újra megszülettem.
Google regisztráció
2005-ben visszakerültem a Propex kft-hez.
Felépültem, amennyire lehetett.
Ebben az évben kezdődött online jelenlétem egy mérföldkővel, ekkor regisztráltam a mai napig használatos
gmail fiókomat.
Leghosszabb munkahelyem
2006. Még mindig a Propex kft-nél dolgozom, ebben az évben semmi nem történik.
Kezdek belefásulni a folyamatos műszakba.
Ebben az évben, a jó keresetemnek köszönhetően megvettük a Bán Aladár utcai lakást.
Boldognak kellett volna lennem.
Propex és Propex
2007. Még mindig folyamatos műszak, még mindig a Propex.
Ebben az évben már keresőoptimalizálással foglalkozom hobbi szinten.
Majdnem első vagyok a torrent szóra.
Ebben az évben halt meg Anyai Nagyanyám.
A nagy váltás, feladok mindent
2008. Annyira befordultam a Propex kft-nél, hogy úgy éreztem váltanom kell.
Hiába a jó fizetés, hiába az egzisztencia, felmondtam a semmire.
Semmi jövőképem nem volt, egyszerűen éreztem lépnem kell.
Utólag mondom, nem bántam meg. Amin azóta keresztül mentem, egy regénybe is beleférne.
VB Reklám kft, Csapó kárpitos KFT
2009. Igaz még 2008-ban de idejöttem papír hulladékot darálni.
Sokáig nyomtam relatíve.
A munkával nem is volt bajom, csak az idióta emberek kikészítettek.
Kaptam 3 szombat túlórára olyan kevés fizetést, hogy majdnem sírva fakadtam.
Egyik éjszaka, elindultam haza gyalog.
Azóta sem mentem vissza.
Rossz emlékek. Szar volt.
A Csapó kárpitos KFT-nél megismerkedtem Zsigával és Majdival.
Őrájuk még visszatérek.
A nagy kárpitos vállalkozás
2010. Ekkor vettük meg a Skoda forman kombi autót.
Akkori párommal szakítottunk, egyedül maradtam a lakásban.
Ekkor már javában optimalizáltam, seoztam.
Kárpitos vállalkozásba kezdtem.
Nem jött be, nem hozta a számításaimat.
Hamar feladtam.
Syncreon KFT, a targoncás élet kezdete
2011. Hogy biztos munkahellyel rendelkezzem, elmentem a Syncreon KFT-hez az audiba, ott targoncásként vállaltam munkát.
Hamar belejöttem és mondhatni szerettem is a munkám.
Gondoltam kiadom az egyik szobát albérletbe.
Volt is jelentkező, pár hétig együtt éltünk.
Vissza Anyámékhoz
2012. Ebben az évben szakadt rám az ég mentálisan.
Nem tudtam magam eltartani, ezért vissza kellett költöznöm szüleimhez.
Nagy élmény volt.
Folyamatos műszak, semmi jövőkép.
Nagy utazás Hollandiába
2013. Felmondtam a Syncreonnál, hogy kiutazzak hollandiába ugrálóvárat varrni.
Sikerült is kijutni, munka is lett volna, csak érvénytelen személyi miatt haza kellett utazzak egy hét után.
Nagy kaland volt.
Hazatérés után az árvíz miatt a gátnál vállaltam munkát.
Semmi jövőkép. Vettem egy robogót. Motoros voltam egy kis ideig.
Panopa KFT
2014. Ebben az évben a Syncreon munkáját a Panopa vette át, ami egy új csarnokban az ipari parkban kezdett tevékenykedni.
Az audi göngyöleg termelését targoncáztuk, kitárazás, betárazás, hajtós, pörgős munka volt.
Pisilni sem volt időnk.
Vissza a kárpitos iparba
2015-ben megismerkedtem a mostani feleségemmel, gyermekem anyjával.
Tiszaújvárosból származik, hamar összecsiszolódtunk.
Hogy ne kelljen éjszakáznom, felmondtam a Panopában és elmentem egy vállalkozóhoz kárpitozni.
Bőhm Attila EV, Valentina Bútor.
Töltéstaván volt a műhely, bútorok áthúzása javítása.
Linea KFT, a Székcenter KFT jogutódja
2016-ban elegem lett, hogy egyedül dolgozom ezért elmentem a Linea KFT-hez széket kárpitozni.
Ez a cég volt valamikor a Székcenter KFT.
Sok régi ismerőssel újra találkoztam.
Gyermekem születése
2017-ben már tudtuk, hogy gyermekünk lesz.
A Lineából vissza mentem a Bőhm Attila vállalkozóhoz, jó pénzt igért 4 órás munkával.
Mondom ez a nekem való.
Augusztus 20.-án megszületett a fiam, Zsombor.
Búcsú a Bán Aladár utcától
2018. Nem lehetett húzni tovább, az exemmel közös lakást el kell adni.
Azt hiszem az én ötletem volt, hogy költözzünk Tiszaújváros közelébe.
Olcsóbbak a házak és közel lakik az Anyósom.
Kesznyétenben vettünk házat.
Örülni kellett volna.
Ecomissió KFT, Majdnem 5 év
2019. Igaz még 18-ban de elkezdtem dolgozni az Ecomissio KFT-nél.
Sok új emberrel ismerkedtem meg, első munkahely ahol szerettem dolgozni.
Veszélyes hulladék égetéssel foglalkoztunk.
Covid 19
2020. Nem tudom, hogy nevezzem el ezt a címsort, ebben az évben semmi más nem történt, csak kitört a Covid járvány.
Nagy szar volt minden, sokan tudjátok, ebben az időben mi történt.
Még mindig Ecomissio KFT
2021. Még mindig az Ecomissio KFT-nél dolgozom, magam is csodálkozom magamon.
Jól bírom, pedig már eltelt 3 év.
Ukrán háború
2022. Kitört a háború és én még mindíg itt dolgozom.
A gyerek óvodába jár, éljük az életünket.
Vissza Győrbe
2023. Mi lenne ha eladnánk a házat és visszamennénk Győrbe, hogy a gyerek ott tudja kezdeni az iskolát?
Jó ötlet.
Jött is vevő a házra, eladtuk és szépen Győrbe költöztünk, persze albérletbe.
Nincs egyenlőre más lehetőség.
Kipróbáltam magam gázóra leolvasóként is.
Linea KFT, megint
2024. Mivel nem találtam állást, azt találtam ki, hogy visszamegyek a Linea KFT-hez.
Fel is vettek, Anti haverommal együtt.
Itt kárpitoztam és targoncáztam.
Sajnos nem tartott sokáig mert nem tudtak munkát biztosítani ezért el kellett jönnöm.
Az év további részét a Zsigánál és a Majdinál töltöttem segéd kárpitosként.
November és december Wolt futár.
Rossz emlék, ne is kérdezzétek.
Kravtex KFT, Credobus gyártás
2025. Mindjárt Januárban felvettek a Credobus gyárba kárpitos munkára.
Ezt az állást nagyon szeretem.
Egy műszak, jó társaság.
Credobus
2026. Már másfél éve itt nyomom.
Ha tehetném innen mennék nyugdíjba.
Belefogtam régóta dédelgetett projektbe: A Cél: Keresőoptimalizálás, linképítés, pr cikk írás.
Jelenleg jól érzem magam.
Köszönöm, ha végig olvastad!
PR cikkek © Néhány jog fenntartva.
info@100cikk.hu
Önéletrajz